#96 MAARJA NOORAK - GIRLPOWER

Esimene naismotosportlane kaasaegses ringrajaspordis

Blogi / Uudised

2012 hooaeg sai avatud

Posted on September 2, 2012 at 4:45 PM

Selja taga on nelja päeva pikkune nädalavahetus täis kihutamist ja sellega sai augusti viimaste päevade seisuga avatud ka 2012 hooaeg.


Neljapäeval oli esimene võimalus testida renoveeritud Audruringi. Kolmapäeval suutsid ehitajad panna kõige kiiremasse kurvi õli maha, aitähhh :) Esimene trenn oli täielik kosmos, võib öelda, et mina olin seal rajal eksinud! Kuna ehitustööd veel käivad, siis ei ole raja ääres distantstahvleid enne kurvi ega värvitud kantreid, enam ei ole ka ühtegi pigilaiku, millest juhinduda. Ainult must, sile läikiv ühtlane asfalt! Ja milline raja laius! No vabalt sai ära eksida, lihtsalt ei adu mitte midagi. Ja ossaraks kui kiire, mina nii kiiresti küll sõita ei oska, kui see rada võimaldab! Päeva lõpuks oli juba mingi tunne olemas.


Kuna terve neljapäeva sai korralikult uhatud, siis reedel olin totaalselt kurnatud, õnneks läks päev ajakava järgi, kus kokku 4 trenni, esimese magasin hilise laekumisega maha. Teine ja kolmas olid ok, kuid väsimus oli suur. Neljanda mõtlesin, et teen ka ära ja ongi parasjagu. Mõne ringi sain sõidetud kui esimeses kurvis läks esiots alt ära, õnnelik õnnetus ja parim koht sel rajal üldse kukkumiseks. Haiget ei saanud, kuna toimus see kurvi keskel, kus põlv juba nagunii maad puudutas, ka ratas jäi terveks. Uus kombe sai märgid peale. Päeva parimaks tuli 1.26.


Laupäev, ajasõidu päev, loomulikult kallas, terve päeva kallas. Hommikune trenn oli üpris hea, aja sõidus polnud ka viga, korra tahtis tagaots alt ära minna, aga sain tagasi, aeg 1.40. Sobib mulle see vihm, aga rehv ei olnud kõige parem, lihtsalt sirge peal käis ratas ringi, aga kurvis peab see asfalt küll hästi, ka vihmas! Super!

Pühapäev jälle kuiv, hommikul aeg 1.27, ei saanud kurta. Kuna see rada sööb hirmsasti tagarehvi, siis otsustasime enne starti keerata tagavedru peale, VIGA! Juba soojendusringil tundsin, et nüüd on jama, lihtsalt kõik värises ja kontakti ei olnud, hambad ristis sõitsin. Parim aeg 1.27. Oleks ikka tahtnud selle 1.25 kätte saada, mis jääb nüüd järgmiseks korraks.


Kui pühapäeva õhtul autorooli istusin (ma polnud ise neli päeva autoga sõitnud), siis ei saanud ma üldse aru, mis kiirus see 100 km/h on ja no seda kasti pidama saada on ka paras vaev :D 


Tulemused: www.mylaps.com/results/showevent.jsp?id=829288


Igaljuhul on rada ülivinge, aga tahab veel kõvasti harjutamist.

Järgmine etapp 15-16.sept Pärnus!

Categories: 2012

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments