#96 MAARJA NOORAK - GIRLPOWER

Esimene naismotosportlane kaasaegses ringrajaspordis

Blogi / Uudised

Hooaeg avatud!

Posted on May 11, 2014 at 5:15 PM

Selle aasta esimene trenn sai tehtud 25. aprill Pirelli testipäeval Pärnus. Polnud aimugi, kas jätkan sealt, kus sügisel pooleli jäi või hakkan taaskord iseendaga võitlust pidama nagu pool eelmist suve. Esimene trenn oli täielik kosmos! Pealegi oli jälle tagasi käiguvahetuselektroonika jama, shifter lihtsalt ei töötanud. Õnneks selgus boksis, et andur oli lahti tulnud ja edasi oli juba lõbusam. Aega ei hakanud esimesel päeval võtma. Tunne oli super!


Järgmine trenn oli juba ametliku treeninglaagri raames. Neljapäeval, 1. mail oli selline koerailm, et sai Pärnus kütusekanistrid kärusse tõstetud ja Tallinna tagasi tuldud, kui mitu tundi oli saanud niisama külmetada. Tagasiteel sadas lörtsi ja oli +1 kraad sooja. Reede ja laupäev oli vähe parem. Reedel viimase trenni ajal tuli taaskord jääd taevast alla. Ikka väga külm nädalavahetus oli ja seepärast polnud ka ajad midagi vaimustavat. 1.25,8 jäi parimaks.


Eelmisel neljapäeval käisime taaskord Pärnus. Ilm oli väheke soojem ja aeg paranes 1.23,8 peale. Siiski oli rada veel külm ja tagarehvi alt jäi asfaldile korralik must jutt.


Elus esimest korda käisin ka autoga rajal, Auto24ring rendiautoga Toyota GT86-ga. Esimesed 5 ringi vihmaga, küll o li libe! Pärast 3 kuivaga, ajaks 1,43. Väga äge oli, aga mingit tunnetust selle lühikese ajaga küll ei saanud kätte. Hiljem oli mul võimalus istuda Tõnu Soomer'i BMW M3 GTRi (500hp ja papist kere :D) kõrvalistmel. Seega olen ma nüüd läbinud Pärnu ringi ajaga 1.20,midagi. Elamus oli see oioi milline! ULME! Tsikliga on ikka ilus sõita ;)

Categories: 2014

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments