#96 MAARJA NOORAK - GIRLPOWER

Esimene naismotosportlane kaasaegses ringrajaspordis

Blogi / Uudised

EMV 2010 2. etapp

Posted on December 31, 2010 at 8:56 AM

Eesti Meistrivõistluste 2. etapil Kemoras oli ilmataat helde ja vihma udutas vaid laupäeval väikseks hetkeks. Neljapäev-reede olid treeningpäevad, reedeks sai eelmise aasta tempo üles.

Laupäeva hommikul esimeses ajasõidus sõitsin välja oma uue isikliku rekordi- 1.16.43, seda kvalifikatsiooni 4. ringil. Järgmisel ringil kurvist välja kiirendades märkasin, et kogu rada on juppe täis, lippe pold jõutud veel näitama hakata. Kukkus Rookie 600 Eesti sõitja Karmo Ollema, õnneks mehega kõik ok. Peale rajapuhastust jätkus ajasõit, aga sama tempot enam sõita ei suutnud. Eesti arvestuses sõitev Soome seeniorkodanik Aimo Heinonen oli minust 0,2 seki kiirem. Teise ajasõidu ajaks oli ilm nii kuumaks kütnud, et jõudu ei olnud, hoogu hommikuga võrreldes ka enam mitte nii palju. Ajajsõidu lõpuks kuumenes veel tagaamort üle.

Võidusõidustart oli samal päeval, startisin viimasest ruudust, kuna Karmo sõitma ei tulnud. Kui punased tuled kustusid, seisid kõik veel kummalisel kombel paigal, ei tea mis kõigil mõttes oli. Mul õnnestus start taaskord hästi, kuigi tõmbas tagarattasse. Esimesse kurvi sisenedes suruti mõlemalt poolt peale ja jäin tagant neljandaks. Sirgel möödusin Heinonenist. Kiired läksid oma teed. Mõni kiirem lasi ees pikaks ja seejärel sõitis jälle mööda, mis segas sõidurütmi. Heinoneni suutsin hoida selja taga. Kahjuks ,kui esiots ringiga tagant tulema hakkas ning ühes kurvis neid kolm korraga mööda läks, ei saanud käiku sisse ja käigud läksid sassi. Aeglasesse kurvi pidurdades tõmbasin vabakäigu peale ja lasin pikaks ning Heinonen sai mööda. Seekord pidin leppima viimase kohaga. Sõidu teises pooles murdis kuumus ka maha ja tagaamort lõpetas normaalselt töötamise.

Rookie 600 eelmise aasta peamine konkurent Taavi Ross ja selle aasta konkurent Kristjan Karu, sõitsid minu jaoks müstilisi aegu, vastavalt 1.13.3 ja 1.14.3. Karu oli kusjuures Kemoras esmakordselt.

Tulemused: http://rrtuloksia.suntuubi.com/?cat=1123

Pilte:http://canonfotopalvelu.kuvat.fi/kuvat/37.%20Harjun%20Ajot%20Kemora%20la%2010.7.2010%20%20%20canonfotopalvelu%28a%29gmail.com/

Järgmine etapp peetakse 24.07 Kuressaare lennuväljal koos supermotoga. Treeningute algus kell 8 ja startise algus kell 11.


Categories: 2010

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments