#96 MAARJA NOORAK - GIRLPOWER

Esimene naismotosportlane kaasaegses ringrajaspordis

Eesmärgid

Hooajal 2007 olid peamisteks eesmärkideks sõidu õppimine, käia erinevatel radadel sõitmas ja võidusõidus olla oma klassi keskmiste hulgas. Kõik läks korda, kuigi kukkumisi oli mitu.

Hooajal 2008 olid eesmärgid juba kõrgemad, saada Pärnus ringiaeg alla minuti ja sõita end poodiumile. Saavutasin esimese etapi kvalifikatsioonivõidu ja hooaja üldkokkuvõttes tuli kolmas koht. Hooaeg sai mööda saadetud kukkumisteta.


Hooaeg 2009 oli eesmärk sõita koht poodiumile. Suuremaid eesmärke seatud ei olnud, kuna hooaega täies mahus kaasa ei olnud plaan teha. Neljast sõidust kolm poodiumikohta.

Hooajal 2010 oli sooviks olla stabiilselt Rookie 600 poodiumil või Superstock klassi keskmiste hulgas. Soome radadel on eesmärgiks olla Supersport B klassi keskmiste hulgas. Kahjuks hooaeg ebaõnnestus vähese sõiduvõimaluse tõttu.
 
Hooajal 2011  oli sooviks olla stabiilselt Rookie 600 poodiumil või Superstock klassi keskmiste hulgas. Jätkuvalt pakkuda meestele arvestatavat konkurentsi. Kõikidelt sõitudelt poodiumikohad klassis Rookie 600, viimaselt etapilt etapivõit ja ülsarvestuse 1. koht ning Parima naismotosportlase tiitel.
 
Hooajal 2012 rekonstrueeriti Audruringi Pärnus ning seetõttu ei olnud erilisi plaane ega eesmärke. Esimest korda sai rajale alles septembris. 
 
Hooajal 2013 on eesmärgiks olla endielt kiireim naine ning parandada oma isiklikku rajarekordit. Kuna sõidan Meistrivõistluste klassis, siis poodiumikohta eesmärgiks ei sea, pigem on oluline kiirust juurde saada. 
 
Hooajal 2014.a püüan kiirust koguda. Eelmise hooaja kukkumise tõttu jäid eelmise hooaja eesmärgid täitmata ning seega püüan need täita sellel aastal.